Підшипник маточини Sato Tech WB90626 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB90626 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB90626 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB90626 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB90626: NSK WKBA7573, SKF VKBA7401, SKF VKBA7400, NTN-SNR R19007, MOOG DEWB12064, MOOG CHWB12738, BLUE PRINT ADG08397, OPTIMAL 972272, DAEWOO 96471776, DAEWOO 96471775, DAEWOO 96471774, DAEWOO 96471773, DAEWOO 94535214, CHEVROLET 94535214, NK 765004, FAG 713644800, MEYLE 29147500002
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90626 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип підшипника | Кочення |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark |
- Ціна: 816 ₴


