Підшипник маточини Sato Tech WB12123 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB12123 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB12123 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB12123 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB12123: SKF VKBA962, NTN-SNR R15706, QUINTON HAZELL QWB720, IRB K0205, UNIPART GHK1369, CX CX075, DELPHI BK410, MOOG AUWB11009, NK 754716, FAG 713610260, RUVILLE 5706, VW 443498625E, AUDI 443498625E, AUDI 443498625C, VW 443498625B, AUDI 443498625B, VW 443407625D, VW 443407625A, AUDI 443407625A, VW 443311413, AUDI 443311413, VW 431498625A, AUDI 431498625A, SPIDAN 26499, MEYLE 1004070037, OPTIMAL 100056, FEBI BILSTEIN 03972, FEBI BILSTEIN 03623, KACO 00221, KACO 00191
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB12123 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100, Quattro |
- Ціна: 588 ₴


