Підшипник маточини Sato Tech WB60121 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB60121 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB60121 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB60121 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB60121: SKF VKBA3683, SHAFER SH15947, NTN-SNR R15947, QUINTON HAZELL QWB1317, DELPHI BK1499, NK 759931, FAG 713640500, RUVILLE 6634, OPTIMAL 601675, RUVILLE 5947, FEBI BILSTEIN 40703, PEUGEOT 335098, PEUGEOT 335085, CITROEN 335085, PEUGEOT 335082, CITROEN 335082, SPIDAN 27653, CITROEN 1607704180
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB60121 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C6, DS5, 308, 508, RCZ, C5, 407, 607 |
- Ціна: 1 046 ₴


