Підшипник маточини Sato Tech WB90613 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB90613 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB90613 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB90613 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB90613: KAVO PARTS WBK8505, SKF VKBA3714, MOOG SZWB12052, NTN-SNR R17739, NTN-SNR R17706, QUINTON HAZELL QWB968, NIPPARTS J4708007, JAKOPARTS J4708007, DELPHI BK873, BLUE PRINT ADK88220, BLUE PRINT ADK88211, OPTIMAL 971711, NK 755203, FAG 713623060, SPIDAN 27631, SUBARU 0926736003, SUZUKI 0926736002, SUBARU 0926736002
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90613 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | ALTO, Justy, Swift |
- Ціна: 683 ₴


