Підшипник маточини Sato Tech WB80124 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB80124 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB80124 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB80124 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB80124: SKF VKBA3603, ROVER RUD100150, MG RUD100150, LAND ROVER RUD100150, ROVER RUD100120, ROVER RFC000010, MG RFC000010, LAND ROVER RFC000010, NTN-SNR R16126, QUINTON HAZELL QWB1294, QUINTON HAZELL QWB1106, AUTOMOTIVE BEARINGS PWK0396, LAND ROVER LR041425, STARLINE LO03603, LAND ROVER GKH1692, ROVER GHK1692, LAND ROVER GHK1692, FIRST LINE FBK804, DELPHI BK1274, OPTIMAL 881237, NK 754007, FAG 713620310, RUVILLE 6126, SPIDAN 27203
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB80124 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
- Ціна: 938 ₴


