Підшипник маточини Sato Tech WB12122 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB12122 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB12122 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB12122 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB12122: SKF VKBA613, NTN-SNR R15707, QUINTON HAZELL QWB511, IRB K0201, UNIPART GHK1153, MOTORCRAFT EUB1164, CX CX076, DELPHI BK907, DELPHI BK197, VW 803407625, NK 754715, FAG 713610150, RUVILLE 5707, VW 443498625, AUDI 443498625, AUDI 443407625, VW 431498625, AUDI 431498625, AUDI 431407625A, AUDI 431407625, AUDI 430407625, SPIDAN 26500S, SPIDAN 26500, OPTIMAL 100036, FEBI BILSTEIN 03622, KACO 00211, KACO 00181
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB12122 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, Coupe, Quattro |
- Ціна: 784 ₴


