Підшипник маточини Sato Tech WB90309 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB90309 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB90309 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB90309 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB90309: SKF VKBA3909, NTN-SNR R18412, QUINTON HAZELL QWB1408, NIPPARTS J4700513, JAKOPARTS J4700513, NIPPARTS J4700508, ILJIN IJ111002, MOOG HYWB11790, GMB GH039080D, GMB GH039080, DELPHI BK1474, BLUE PRINT ADG08232, BLUE PRINT ADG08220, OPTIMAL 921215, RUVILLE 8909, NK 753404, FAG 713626140, HYUNDAI 5172038000, HYUNDAI 517202D200, HYUNDAI 517182D000, FEBI BILSTEIN 31832
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90309 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Magentis, Sonata, Elantra, Cerato |
- Ціна: 525 ₴


