Підшипник маточини Sato Tech WB90316 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB90316 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB90316 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB90316 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB90316: KAVO PARTS WBK3022, SKF VKBA6812, NTN-SNR R18413, AUTOMOTIVE BEARINGS PWK0557, NIPPARTS J4700511, JAKOPARTS J4700511, ILJIN IJ111005, MOOG HYWB11797, DELPHI BK1474, BLUE PRINT ADG08220, OPTIMAL 921906, RUVILLE 8929, NK 753414, FAG 713626350, KIA 517202D100, HYUNDAI 517202D100, KIA 517202D000, HYUNDAI 517202D000, SPIDAN 27577, SPIDAN 27434
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90316 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, Coupe, Elantra, Cerato, Matrix |
- Ціна: 894 ₴


