Підшипник маточини Sato Tech WB35145 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB35145 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB35145 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB35145 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB35145: SKF VKBA6731, SKF VKBA6520, NTN-SNR R14105, AUTOMOTIVE BEARINGS PWK0685, ILJIN IJ131030, MOOG FDWB11205, NK 752537, FAG 713678870, RUVILLE 5275, FORD 5213180, FORD 5127496, FORD 5127495, FORD 5127488, FORD 4410219, FEBI BILSTEIN 31379, OPTIMAL 301574, FORD 2T141K018BC, FORD 2T141K018BB, FORD 2T141K018AC, SPIDAN 27066, FORD 1484269S1, FORD 1484269S, FORD 1484269
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB35145 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
- Ціна: 840 ₴


