Підшипник маточини Sato Tech WB91068 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB91068 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB91068 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB91068 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB91068: MOOG NIWB11095, STARLINE LO03616, BLUE PRINT ADN18248, VAUXHALL 91160087, VAUXHALL 91160086, OPEL 91160086, GM 91160086, RENAULT 7701206847, NK 752229, OPEL 4408668, RENAULT 402106566R, NISSAN 4021000QAE, NISSAN 4021000Q0F, OPTIMAL 201085
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB91068 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
- Ціна: 1 079 ₴


