Маточина колеса з підшипником Sato Tech WB12169 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Маточина колеса з підшипником Sato Tech WB12169 завжди актуальна. Замовити Маточина колеса з підшипником Sato Tech WB12169 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Маточина колеса з підшипником Sato Tech WB12169 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB12169: MOOG VOWB11068, SKF VKBA3570, NTN-SNR R18261, GMB GH21430T, EBI EBK1840A, CX CX592, NK 764721, FAG 713610660, VW 6K9501477, SEAT 6K9501477, ASAM 55304, FEBI BILSTEIN 28376, VW 1J0614149, SEAT 1J0614149, OPTIMAL 102158, MEYLE 1007520007
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | WB12169 |
| Виробник | SATO tech |
| Місце встановлення | Задня |
| Ширина | 61.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
- Ціна: 1 551 ₴



